دانلود رايگان براي موبايل

دانلود رايگان برنامه،بازي،عكس،كليپ،اس ام اس و...براي موبايل

زنگ اس ام اس

مجموعه زنگخور های بسیار شیک و جدید که به توجه به مدت زمان کوتاه این آهنگ ها مناسب برای زنگ اس ام اس شما می باشند که شامل 6 عدد زنگ گلچین شده می باشند که می توانید هم اکنون از سایت مهدی دانلود  دریافت نمایید.


          

دانلود در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 14 اسفند1388ساعت 20:0  توسط مهدي  | 

دانلود زنگ

اين مجموعه شامل 30 صداي 3بعدي بسيار زيبا براي تمامي گوشيهاي تلفن همراه است. كليه فايلها با فرمت MP3 مي باشد. صداي موج هاي دريا،صداي پرندگان،صداي خش خش برگها در هنگام راه رفتن در جنگل،صداي خنده كودك،صداهاي حاصل از انفجار بمبها و حركت تانكها در جنگ و افكتهاي صوتي بسيار زيبا. پيشنهاد ما اين است كه اين مجموعه زيبا را حتما دريافت كنيد و از اين صداهاي 3بعدي كمال استفاده و لذت را ببريد.


           

دانلود در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 2 اسفند1388ساعت 16:36  توسط مهدي  | 

دانلود زنگ موبایل

مجموعه ای دیگر از سری زنگخور های موبایل برای شما عزیزان و دوستداران سایت یک موبایل که بصورت زنگ های لایت و آرام در یک فایل فشرده و با فرمت MP3 می باشد که شامل 8 زنگ موبایل می باشد را برای دانلود قرار داده ایم. زنگ های این مجموعه زنگ هایی سنگین و شیک و بسیار ملایم می باشد که بی شک مورد توجه شما عزیزان قرار خواهد گرفت .


                 زنگ موبایل

دانلود در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 29 بهمن1388ساعت 17:30  توسط مهدي  | 

زنگ موبایل

مجموعه ای از زیباترین زنگ های با کیفیت و بسیار زیبا بصورت Trance را امروز برای زنگخور تلفن های همراه شما عزیزان برروی سایت مهدی دانلود  قرارداده ایم.این زنگ های با کیفیت بالا و فرمت MP3 می باشد .
زنگ موبایل

دانلود در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 28 بهمن1388ساعت 16:8  توسط مهدي  | 

اهنگ موبایل

یکی از تاثیرگذار ترین دلایل ترسناک بودن فیلم ها را می توان تنظیم صدا و افکت های صوتی دانست که تن بدن بیننده را با وارد کردن شوک صدا میلرزاند. سایت یک موبایل یک مجموعه فوق العاده از تیکه های فیلم، آهنگ و افکت های صوتی فراهم دیده که با هر زنگ موبایل شما اطرافیان را خواهد ترساند. این تیکه صدا ها همراه با آهنگ شامل آهنگ مرموز، خنده های تمسخر آمیز، صدای در، جیغ، صدای داد و فریاد دسته جمعی، سوراخ کردن دندان و استخوان، حیوانات وحشی، خرناس های خشمگین و دیگر صداهای عجیب و خف ناک در یک بسته 24 تایی با فرمت MP3 و کیفیت 128 Kbps موجود می باشد. این مجموعه زنگ موبایل را که در اندازه های مختلف زمانی تهیه دیده شده را می توانید به عنوان زنگ اس ام اس و یا آهنگ موبایل گوشی همراه خود استفاده کنید.


                    زنگ ترسناک

دانلود در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 7 بهمن1388ساعت 19:5  توسط مهدي  |